Lenovo Legion 5 15AHP11 AMD Ryzen™ 7 250 Laptop 38,9 cm (15.3") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Engels Zwart
Offer details
Verwante producten
Redenen om te kopen

<p> AMD Ryzen™ </p>
Wanneer prestaties zorgen voor een betere dagelijkse ervaring, bieden de AMD Ryzen™ 200-serie processors voor mobiel de technologie die gebruikers nodig hebben om te profiteren van de kracht van geavanceerd computergebruik met betrouwbare prestaties, een batterij met een gebruiksduur van een hele dag en inleidende AI-ervaringen (op de meeste modellen), zowel nu als in de toekomst.
NVIDIA DLSS 4
DLSS is een suite van neural rendering-technologieën die AI gebruiken om de FPS te verhogen, latency te verminderen en de beeldkwaliteit te verbeteren. DLSS 4 biedt Multi Frame Generation en Super Resolution, aangedreven door GeForce RTX™ 50-serie laptop-GPU's en Tensor Cores van de vijfde generatie.


Raytracing
Beelden van filmische kwaliteit op ongekende snelheid, mogelijk gemaakt door de 4e generatie RT Cores en baanbrekende neurale rendertechnologieën, versneld met Tensor Cores van de vijfde generatie.
NVIDIA Reflex 2
De Reflex 2 met Frame Warp biedt ultieme responsiviteit en verbetert zo de doelwitvulling, de reactietijd en de precisie van het richten.


Max Q
Deze laptop is vanaf de grond ontworpen voor maximale efficiëntie en biedt enorme prestaties en een langdurige batterijduur.
Ontvang 2 maanden PC Game Pass met je Lenovo Legion-apparaat
Speel Starfield, Forza Motorsport en meer dan 200 andere games op Lenovo Legion-apparaten met 2 maanden PC Game Pass. **Voorwaarden van toepassing.


<p> Lenovo AI Engine+ </p>
Lenovo AI Engine+ leert in realtime je flow en past vermogen, koeling en prestaties aan exact waar jij dat nodig hebt. Of je nu hele maal opgaat in een game of een deadline nadert, deze functie zorgt ervoor dat alles snel, koel en gefocust blijft. Beheer alles in Legion Space en blijf in je flow tijdens elk aspect van je dag.
<p> LEGION COLDFRONT: HYPER </p>
Falcon-ventilatoren en koperen 3D-buizen voeren warmte als professionals af, waardoor de prestaties koel blijven onder druk. AI-tuning zorgt voor balans, zodat jij stil en gefocust kunt zijn, of een krachtige strijder.


Legion Coldfront: Hyper
Falcon-ventilatoren, enorme koperen 3D-warmtebuizen en een hyperkamer optimaliseren de luchtstroom in de laptop om de kerncomponenten koel te houden. Met Legion Coldfront: Hyper kun je gamen en werken zonder je zorgen te maken over ruis of temperaturen.
Fn+Q
Gebruik deze handige toetsencombinatie om te schakelen tussen de standen Stil, Balans, Prestaties en Extreem. Haal maximale prestaties tijdens het gamen of blijf gemakkelijker gefocust tijdens het studeren zonder overmatig lawaai.


Lenovo AI Engine+-tuning
In de balans- en prestatiemodi optimaliseert Lenovo AI Engine+ op intelligente wijze de ventilatorcurves in realtime, voor soepelere thermische prestaties en langdurige prestaties tijdens veeleisende taken.
Acoustic AI Sound Sync
Deze slimme technologie detecteert audioactiviteit in de omgeving via luidsprekers of hoofdtelefoons en past de ventilatorsnelheden en stroomverbruik dynamisch aan. Zo blijven de prestaties behouden en blijven afleidingen minimaal.


Onderscheidend door ontwerp
Lichter. Dunner. Scherper. De Legion 5a Gen 11 beweegt zich zoals jij, van les naar café naar co-op sessie. Dankzij de 5MP-camera blijven je gesprekken helder en blijft je privacy beschermd. Het is gehuld in mat Eclipse Black en combineert stijl en uitstraling .
Nahimic by SteelSeries-audio voor games. Meeslepende 3D-audio, aangedreven door AI.
Nahimic by SteelSeries maakt gebruik van AI-technologie om meeslepende, immersieve 3D-audio en aangepaste geluidsprofielen te leveren, waardoor je game-ervaring wordt getransformeerd. Het AI Smart Profile van Nahimic past de audio-instellingen automatisch aan, zodat je je altijd in de sweet spot van het spel bevindt.


Precisie ontworpen voor elke kant van jou
Gebruik precisie en comfort met het Legion TrueStrike-toetsenbord, met een volledige lay-out en optionele aanpasbare 24-zone RGB-verlichting , voor werk, spel en alles wat daar tussenin zit
Kracht die met jou beweegt
De Legion 5 is ontworpen voor gamers en makers die alles doen, en houdt je met efficiënte prestaties, USB-C-laden en slimme optimalisatie die zich aanpast aan jouw dag, aan de gang tijdens lessen, bewerkingen en game-avonden.


Game Store
Ontvang speciale deals op de nieuwste games.
Apparaatbeheer
Pas de systeeminstellingen aan, stel de thermische instellingen fijn af en verbeter de prestaties op jouw manier.


Gaming Zone
Een reeks AI-ervaringen: Game Clip Master voor streamers en contentmakers, en Game Companion zodat je nooit alleen gamet.
Eén Legion, eindeloze verbindingen
Het Legion-ecosysteem biedt een uniform ontwerp voor pc's, handhelds, tablets, beeldschermen en software voor een naadloze gebruikerservaring. Legion Space voegt evoluerende AI-functies toe voor verbeterde creativiteit en gaming. Geniet van directe compatibiliteit met stuurprogramma-updates, waardoor betrouwbare prestaties gegarandeerd zijn voor de komende jaren.

Beschrijving
- AMD Ryzen™ en NVIDIA® RTX™ kracht om te gamen, creëren en ontdekken, waar je ook bent
- Een Lenovo PureSight OLED-beeldscherm brengt kleuren tot leven
- Het AI-gestuurde Legion Coldfront houdt de prestaties de hele dag koel, stil en stabiel
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Display achterzijde materiaal | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| HD type | WQXGA |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Beeldschermdiagonaal | 38,9 cm (15.3") |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Soort paneel | OLED |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 3,3 GHz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Processormodel | 250 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,1 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Processorfabrikant | AMD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 780M |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Soort antenne | 2x2 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord | RGB |
| Zone met toetsenbordverlichting | 1-zone RGB |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | Office |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 80 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 245 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 65 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 100 W |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,EPEAT Gold,RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,87 kg |
| Breedte | 344 mm |
| Diepte | 244,5 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,9 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 2 cm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Technische details | |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Overige specificaties | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |