Lenovo Legion Glasses Gen 2 smartglas
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: GY21R10234
- EAN: 1958921099148 0195892109914
Lenovo Legion Glasses Gen 2, 1,52 cm (0.6"), 1920 x 1080 Pixels, 800 cd/m², 38,5°, 3,2 m (126"), Knoppen
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Legion Glasses Gen 2. Beeldschermdiagonaal: 1,52 cm (0.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Helderheid: 800 cd/m². Kleur behuizing: Zwart, Frame kleur: Zwart. Breedte: 169,2 mm, Diepte: 162,6 mm, Hoogte: 52,3 mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 1,52 cm (0.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Helderheid | 800 cd/m² |
| Field of view (FOV) hoek | 38,5° |
| Gyroscoop | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Proximity sensor | Ja |
| Virtueel-schermdiagonaal | 3,2 m (126") |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Frame kleur | Zwart |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 50 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Hoogte | 52,3 mm |
| Gewicht verpakking | 388 g |
| Gewicht | 65 g |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Diepte | 162,6 mm |
| Breedte verpakking | 197 mm |
| Breedte | 169,2 mm |
| Technische details | |
| Certificering | CE, FCC, CB, TUV |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Schoonmaakdoekje | Ja |