Lenovo 800 toetsenbord Kantoor Bluetooth Portugees Wit
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: GY41R69601
- EAN: 0195892122685
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo 800, Volledige grootte (100%), Draadloos, Bluetooth, Plunger key switch, Wit
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
800 Self-Charging Bluetooth Keybo |
6659060 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: All-in-One PC's/workstations
-
Categorie: All-in-One PC's/workstations
-
Categorie: All-in-One PC's/workstations
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
Beschrijving
Lenovo 800. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: Bluetooth, Toetsenbord toetsschakelaar: Plunger key switch, Aantal toetsen, toetsenbord: 109, Aanbevolen gebruik: Kantoor. Kleur van het product: Wit
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Plunger key switch |
| Afstand tussen toetsen | 2 mm |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,91 cm |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Taal toetsenbord | Portugees |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Certificering | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Backlight | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Backlight | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Ergonomie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | zonne-energie |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS, iPadOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 650 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 420 x 12 x 151 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |