Lenovo Legion R24s Monitor
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 68CBGAC2EU
- EAN: 0198157196148
Lenovo Legion R24s Monitor, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 10 ms, Zwart
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Legion R24s Monitor. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 10 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Beeldscherm | |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Responstijd | 10 ms |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| HD type | Full HD |
| Backlight type | W-LED |
| Responstijd (snel) | 1 ms |
| Touchscreen | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| LED backlight | Ja |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Design | |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Certificering | EU Energy Label (D-class) TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Kleurnaam | Raven black |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 0 |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| TV-tuner | |
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Netwerk | |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Nee |
| Bereik kantelhoek | -5 - 22° |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Scharnier | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie | |
| Soort voeding | Intern |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 28,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 12 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 19 kWu |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 539,1 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 184,7 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 432,3 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,5 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,5 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,83 cm |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 321,8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 42 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3,5 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,1 kg |
| Breedte verpakking | 617 mm |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Hoogte verpakking | 385 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 617 mm |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Hoogte verpakking | 385 mm |
| Garantiekaart | Ja |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Overige specificaties | |
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Certificering | EU Energy Label (D-class) TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Vermogensverbruik (max) | 28,5 W |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,1 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Hoogte (zonder voet ) | 321,8 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 42 mm |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Soort voeding | Intern |
| Ethernet LAN | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 3,5 kg |
| Touchscreen | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | EU Energy Label (D-class) TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |