Lenovo GX41K08218 laptoptas 39,6 cm (15.6") Tas met bovensluiting Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: GX41K08218
- EAN: 0195892064466
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo GX41K08218, Tas met bovensluiting, 39,6 cm (15.6"), Schouderband, 376 g
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
CASE_BO Lenovo T215 |
GX41K08218 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
Beschrijving
Lenovo GX41K08218. Type etui: Tas met bovensluiting, Maximale schermgrootte: 39,6 cm (15.6"), Draaghandvat, Schouderband. Gewicht: 376 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
Specificaties
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Breedte verpakking | 406,4 mm |
| Diepte verpakking | 355 mm |
| Breedte | 406,4 mm |
| Diepte | 50,8 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Gewicht | 376 g |
| Hoogte verpakking | 50,8 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 381 x 270 x 37 mm |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Tas met bovensluiting |
| Draaghandvat | Ja |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Sluitingtype | Rits |
| Design | |
| Type etui | Tas met bovensluiting |
| Draaghandvat | Ja |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Technische details | |
| Materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Schouderband | Ja |
| Type etui | Tas met bovensluiting |
| Draaghandvat | Ja |
| Voorvak | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 406,4 mm |
| Diepte verpakking | 355 mm |
| Hoogte verpakking | 50,8 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |