Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 226V Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Belgisch Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 21U2005NMB
- EAN: 0199274136161
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copilot+ PC, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
ThinkPad E14 Gen 7 (Intel)/CORE_U5_226V_8C_8T_16G/16GB_LP5X_8533_MOP/512GB_SSD_M.2_2242_G4_TLC_OPAL/INTEGRATED_ARC_GRAPHICS AZERTY BE |
LEN-21U2005NMB | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
|
TP E14 Gen7 U5-226V 16GB/512GB 14IN W11P |
6759816 | |||
|
TS/NB TP E14 G7 U5 16G 512G 11P |
12232650 | |||
Verwante producten
- Video kabel adapters
- Rugzakken
- USB-kabels
- Opladers voor mobiele apparatuur
- Netwerkkaarten
- Numerieke toetsenborden
- Computer monitoren
- Laptoptassen
- Muizen
- Laptop docks & poortreplicators
- Toetsenbordaccessoires
- Powerbanks
- Webcams
- Luidsprekertelefoons
- Hoofdtelefoons/headsets
- Toetsenborden
- Netvoedingen & inverters
- Schermfilters
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Luidsprekertelefoons
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Lenovo 4X31R64359 toetsenbord Inclusief muis Kantoor RF-draadloos + Bluetooth QWERTY Oekraïens GrijsCategorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
Beschrijving
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copilot+ PC. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 226V. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc Graphics 130V. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,32 kg
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Display achterzijde materiaal | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audio | |
| Audiochip | Senary SN6147 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Belgisch |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Copilot+ PC | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 64 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Smart card-lezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,32 kg |
| Breedte | 313 mm |
| Diepte | 220,3 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,01 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,52 cm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |