Lenovo 4XJ1U03944 schermfilter 35,6 cm (14") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XJ1U03944
- EAN: 0195892135388
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
14" Premium Clarity-privacyfilter voor de X1 Carbon Gen9 (16:10)
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
14-inch Premium Clarity Privacy Filter for X1 Carbon Gen9 (16:10) |
LEN-4XJ1U03944 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
|
14-inch Premium Clarity Privacy F |
6745541 | |||
|
PRTCTR_BO Lenovo 14"Clarity Filter X1C |
12204629 | |||
Verwante producten
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
Beschrijving
Bescherm uw vertrouwelijke gegevens met het Lenovo 14" Premium Clarity-privacyfilter voor de X1 Carbon Gen9. Geniet van ongeëvenaarde helderheid, minder blauw licht en een gezondere kijkbeleving.
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Kenmerken | |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |
| Beeldscherm | |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |