Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
ThinkPad Bluetooth Presenter Mouse |
6818570 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
Beschrijving
Lenovo 4Y51T62792. Vormfactor: Ambidextrous. Bewegingsdetectietechnologie: IR LED, Aansluiting: Bluetooth, Bewegingsresolutie: 4000 DPI, Aantal knoppen: 7, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Muis | |
|---|---|
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 3 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 5 |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Aantal knoppen | 7 |
| Bewegingsdetectietechnologie | IR LED |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Scroll type | Wiel |
| Certificering | CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ, NOM, EAC, etc. |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Invoerapparaat | |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 3 |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Aantal knoppen | 7 |
| Bewegingsdetectietechnologie | IR LED |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Certificering | CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ, NOM, EAC, etc. |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Certificering | CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ, NOM, EAC, etc. |
| Kleurnaam | Thunder Grey |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gewicht | 60 g |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Ergonomie | |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 5 |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Oplaadbaar | Ja |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 800 mAh |
| Stroombron | Batterijen |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Oplaadbaar | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Certificaten | |
| Certificering | CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ, NOM, EAC, etc. |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 106,2 mm |
| Diepte | 57,3 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Breedte verpakking | 136,5 mm |
| Diepte verpakking | 100,5 mm |
| Hoogte verpakking | 49 mm |
| Gewicht verpakking | 209,7 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Gewicht | 60 g |