Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 226V Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Engels Zwart
Offer details
Redenen om te kopen

<span style="color: #7A126B;">ONTWORPEN VOOR DE MODERNE WERKVLOER</span>
Ervaar slimmere productiviteit en efficiëntie met Intel® Core™ Ultra 7-processor (Serie 2) met ingebouwde Neural Processing Unit (NPU). Van realtime samenvatten tot AI-ondersteund multitasken, de Lenovo ThinkPad E16 Gen 3-laptop biedt Copilot+-pcfuncties, terwijl de Intel® Arc™-graphics versnelde AI-prestaties levert om dagelijkse workflows te stroomlijnen.
<span style="color: #7A126B;">BEREIK MEER MET COPILOT+-PC</span>
Ervaar productiviteit met ingebouwde AI. Copilot+-pc met Lenovo AI stroomlijnt creatie, vergaderingen en communicatie, zodat je sneller door je werk gaat. Automatiseer routines, versnel contentcreatie en krijg snel inzichten om je bedrijf een aanzienlijk concurrentievoordeel te geven en tijd vrij te maken voor strategische groei.


Batterij die de hele dag meegaat
Met een batterijduur van de hele dag en Rapid Charge-ondersteuning houdt deze ThinkPad-laptop jouw tempo bij. Spring moeiteloos van videogesprekken naar rapporten en reisdagen, zonder om de paar uur op zoek te moeten naar een stopcontact.
Duurzaamheid op militair niveau
Het leven vertraagt niet en je laptop ook niet. De ThinkPad E16 is ontworpen voor de echte wereld. Getest volgens de MIL-STD-810H-normen is hij bestand tegen een stootje in je tas, af en toe morsen of hectisch woon-werkverkeer, dag in dag uit.


Toetsenbordcomfort, naar een hoger niveau getild
Ervaar het iconische ThinkPad-toetsenbord dat is ontworpen voor ultiem comfort de hele dag door, morsbestendig, voelbare aanwijzingen en optionele achtergrondverlichting. De TrackPoint met dubbele functie en de gestroomlijnde touchpad maken navigeren moeiteloos en efficiënt.
Slank, licht, klaar voor gebruik
De ThinkPad E16 Gen 3-laptop combineert een slank, modern ontwerp met een lichtgewicht, reisvriendelijke constructie. Hij is ontworpen voor dagelijks zakelijk gebruik en past comfortabel in je tas, zodat je eenvoudig productief blijft, waar je werk je ook brengt.


<p>RUIME KEUZE AAN POORTEN</p>
Een veelzijdige hub voor al je behoeften. De ThinkPad E16-laptop beschikt over twee Thunderbolt™-poorten voor razendsnelle gegevensoverdracht en beeldverwerking en een volledige reeks poorten om essentiële apparaten moeiteloos aan te sluiten. Met geavanceerde wifi en Bluetooth® blijven draadloze verbindingen soepel en betrouwbaar, zodat jij je op je werk kunt concentreren.
Levendige schermopties
Kies het ThinkPad E16 Gen 3-beeldscherm dat bij jouw workflow past. Kies voor de levendige WUXGA met optionele touch-functionaliteit voor een soepele interactie of voor de WQXGA met rijke kleuren en een hoge vernieuwingsfrequentie. Beide bieden heldere, antireflecterende beelden in een 16:10-indeling voor een meeslepende kijkervaring.


Verbeterde videoconferenties met slimme beveiliging
Kies uit meerdere camera-opties voor heldere, professionele videogesprekken. In combinatie met op (infrarood) IR-gebaseerde gezichtsherkenning en een ingebouwde privacysluiter houdt de ThinkPad E16 je vergaderingen veilig en geeft je gemoedsrust.
Meeslepende, immersieve gebruikerservaring
Harman Kardon®-luidsprekers verbeterd met Dolby Atmos® leveren helder, vervormingsvrij geluid. Of het nu gaat om een videoconferentie, presentatie of multimedia-content, de ThinkPad E16-laptop zorgt ervoor dat elk woord en elke noot helder en natuurlijk klinkt.


Slimmere, naadloze samenwerking
AI-gestuurde functies zoals vergaderassistentie, slimme framing en Lenovo Smart Noise Cancellation zorgen voor naadloze samenwerking. Eye Care-modus helpt vermoeidheid te verminderen tijdens lange sessies, zodat je de hele dag efficiënt en comfortabel kunt samenwerken.
<span style="color: #7A126B;">SLIMME BEVEILIGING MET AI OP HET APPARAAT</span>
De ThinkPad E16 houdt je gegevens en werk veilig zonder je te vertragen. Ingebouwde AI verwerkt taken lokaal, terwijl Intel® Threat Detection Technology (Intel® TDT) en Intel vPro®-processoren bedreigingen vroegtijdig detecteren. Met Discrete Trusted Platform Module (dTPM) en zelfherstellende BIOS is beveiliging ingebouwd, waardoor apparaatbeheer eenvoudig en zorgeloos is.


<span style="color: #7A126B;">BETROUWBAARHEID EN SAMENWERKING</span>
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende keurmerken en certificeringen die onze toewijding aan duurzaam productontwerp bevestigen. Samen kunnen we een slimmere toekomst voor iedereen bouwen.
Beschrijving
- Schitterend 16-inch beeldscherm met Copilot+-pc-functies en ingebouwde AI
- Robuuste beveiliging van bedrijfsniveau, naadloze samenwerking en slimme privacyfuncties.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Gecertificeerd Refurbished | Nee |
| Display achterzijde materiaal | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Soort paneel | IPS |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 226V |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 8 MB |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 2100 MHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,5 GHz |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 53 TOPs |
| Copilot+ PC | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audio | |
| Audiochip | Senary SN6147 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Merk luidsprekers | Harman Kardon |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Nederlands, Duits, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Copilot+ PC | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 64 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Smart card-lezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,61 kg |
| Breedte | 356 mm |
| Diepte | 249 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,01 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,71 cm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |