Lenovo Idea Tab Mediatek 128 GB 27,9 cm (11") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 15 Grijs
Offer details
Redenen om te kopen

<p>CIRCLE TO SEARCH MET GOOGLE</p>
Ontdek een gestroomlijnde methode voor het zoeken op tablets met Circle to Search met Google. Houd de homeknop ingedrukt en teken met je vinger of de Lenovo Tab Pen een cirkel rondom het item dat je wilt opzoeken.
<p>CIRCLE TO SEARCH MET GOOGLE</p>
Zeg vaarwel tegen screenshots en het schakelen tussen apps. Wanneer je nu woorden in een andere taal op je tablet tegenkomt, kun je Circle to Search gebruiken voor directe hulp. Of het nu een afbeelding, video of tekst is, houd de homeknop of navigatiebalk ingedrukt en tik op de vertaalknop om onmiddellijk vertalingen te zien. Daarna kun je meteen verdergaan met wat je aan het doen was.


<p>LENOVO AI NOTE</p><p>Blijf ideeën genereren</p>
Of je nu studeert voor tentamens, een essay schrijft of ideeën noteert, Lenovo AI Note, een handige functie in de Kladblok-app, helpt je georganiseerd te blijven, tijd te besparen en een stap voor te blijven.
<p>NEBO, SQUID & MYSCRIPT</p><p>Verbeter je studievaardigheden</p>
Schrijf natuurlijk en vloeiend met de Lenovo Notepad en Nebo®. Maak vloeiende aantekeningen met Squid, gebruik Nebo voor gestructureerd schrijven en diagrammen, en los vergelijkingen in realtime op met MyScript® Calculator.


<p>TURBOSYSTEM</p><p>Geoptimaliseerd voor jouw workflow</p>
Blijf in je multitasking-flow met TurboSystem, dat het schakelen tussen taken of apps moeiteloos ondersteunt. Start meerdere apps 19% sneller*, houd ze langer actief en schakel soepel tussen notities, onderzoek en lezingen, zonder iets te missen. *Vergeleken met Lenovo Tab M11.
<p>MATTE EDITION-SCHERM</p>
Schrijf moeiteloos en studeer comfortabel met de Lenovo Idea Tab Matte Edition. Het vermindert schittering voor beter oogcomfort, waardoor aantekeningen maken en notities schrijven met de Lenovo Tab Pen natuurlijker aanvoelt.


All-in-one toetsenbord
Het Pogo-pin Folio-toetsenbord is speciaal ontworpen voor de Lenovo Idea Tab-tablet en zorgt voor moeiteloos typen, altijd en overal. Je hoeft het niet te koppelen of op te laden, want het maakt direct verbinding voor een vlekkeloze ervaring.
Lenovo Tab Pen
Geef je leertraject een boost met de Lenovo Tab Pen, die beschikt over 4096 drukniveaus, kantelondersteuning en meer dan 180 uur continu schrijven dankzij de AAAA-batterij. Deze stylus is de perfecte digitale pen voor het maken van aantekeningen en meer.


Lenovo Tab Pen Plus
Het gestroomlijnde ontwerp van de nieuwe Lenovo Tab Pen Plus biedt meer nauwkeurigheid en drukgevoeligheid, waardoor artiesten, schrijvers en notulisten meer tijd hebben om te doen wat ze graag doen.
Foliohoes
Bescherm je Lenovo Idea Tab met de optionele foliohoes, die is ontworpen voor duurzaamheid en gebruiksgemak. Beveilig je Lenovo Tab Pen in de ingebouwde penhouder en geniet van flexibele kijkhoeken dankzij de omklapbare standaard.


<p>5G-DATASTREAMING</p>
Blijf altijd en overal verbonden en klaar om te studeren met optionele 5G*. Of je nu aantekeningen maakt tijdens de les, onderweg onderzoek doet of deelneemt aan een lastminute-studiesessie, snelle en betrouwbare connectiviteit houdt je in de flow, zonder dat wifi je in de weg staat. *Alleen 5G SKU.
<p>OS-UPGRADE</p>
Met Android 15 en het Lenovo-besturingssysteem ZUI 17 kun je gerust zijn. Je tablet blijft langdurig up-to-date en veilig, met twee besturingssysteemupgrades tot Android 17 en vier jaar beveiligingspatches tot 2029.

Beschrijving
11" AI-aangedreven tablet, ideaal voor studenten - Schitterende audiovisuele gebruikerservaring met een helder beeldscherm en vier luidsprekers
- MediaTek-verwerking voor verbeterde snelheid en efficiëntie
- Gestroomlijnde zoekopdracht met Circle to Search met Google
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 27,9 cm (11") |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| LED backlight | Ja |
| Display technologie | LED |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| HD type | WQXGA |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Processor | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processormodel | Dimensity 6300 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | UFS |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Grafisch | |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Grafische adapter | Mali-G57 MC2 |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Camera | |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| SIM card type | Nee |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal mini-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-poorten | 0 |
| Aantal micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 2.0 poorten | 0 |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid | 0 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Navigatie | |
| GPS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| GLONASS | Ja |
| Design | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Technische details | |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Pen | |
| Styluspen | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 7040 mAh |
| Inclusief batterij | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 5641 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Repareerbaarheidsklasse | A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 254,6 mm |
| Diepte | 166,2 mm |
| Hoogte | 6,99 mm |
| Gewicht | 480 g |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Styluspen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| SIM card type | Nee |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Garantieperiode | 2 jaar |