Lenovo ZG38C07076 Pogo Pin Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C07066
- EAN:
Lenovo ZG38C07076, Lenovo, IdeaTab, Grijs, Luna Grey, Polyurethaan, Bedraad
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo ZG38C07076. Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: IdeaTab, Kleur van het product: Grijs. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: Pogo Pin. Stroombron: Dock. Breedte: 395,5 mm, Gewicht: 460 g. Certificaten van naleving: RoHS
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Prestatie | |
| Afdekzeil | Ja |
| Backlight | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | IdeaTab |
| Kleur van het product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Materiaal behuizing | Polyurethaan |
| Ingebouwde standaard | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | Pogo Pin |
| Energie | |
| Stroombron | Dock |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 395,5 mm |
| Gewicht | 460 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |