Lenovo Tab Pen Plus stylus-pen 14 g Metallic
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C05190
- EAN: 0197529647936
Lenovo Tab Pen Plus, Tablet, Lenovo, Metallic, M10 5G P12, CE,FCC,SRRC,IC,CB,RoHS,BQB,NCC,PAHS,CEC+DOE+NRCan,KC,WEEE,REACH,MIC+VCCI,Nickel release,NOM+IFETEL, 35 uur
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Tab Pen Plus. Apparaatcompatibiliteit: Tablet, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Kleur van het product: Metallic. Levensduur batterij: 35 uur. Gewicht: 14 g, Breedte: 9,13 mm, Diepte: 158 mm
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Certificering | CE,FCC,SRRC,IC,CB,RoHS,BQB,NCC,PAHS,CEC+DOE+NRCan,KC,WEEE,REACH,MIC+VCCI,Nickel release,NOM+IFETEL |
| Hoogte | 9,13 mm |
| Diepte | 158 mm |
| Breedte | 9,13 mm |
| Bluetooth | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Levensduur batterij | 35 uur |
| Kleur van het product | Metallic |
| Compatibiliteit | M10 5G P12 |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kenmerken | |
| Certificering | CE,FCC,SRRC,IC,CB,RoHS,BQB,NCC,PAHS,CEC+DOE+NRCan,KC,WEEE,REACH,MIC+VCCI,Nickel release,NOM+IFETEL |
| Bluetooth | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Levensduur batterij | 35 uur |
| Kleur van het product | Metallic |
| Compatibiliteit | M10 5G P12 |
| Apparaatcompatibiliteit | Tablet |
| Ergonomische grip | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Levensduur batterij | 35 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 9,13 mm |
| Diepte | 158 mm |
| Breedte | 9,13 mm |
| Gewicht | 14 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |