Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Tab M11. Beeldschermdiagonaal: 27,9 cm (11"), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 128 GB. Processorfamilie: Mediatek, Processormodel: Helio G88. Intern geheugen: 4 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 8 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 8 MP, Camera voorzijde. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 465 g. Inclusief besturingssysteem: Android 13. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 27,9 cm (11") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| HD type | WUXGA |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Processor | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processormodel | Helio G88 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Prestatiekernen | 2 |
| Efficiënte kernen | 6 |
| Prestatie-kernboostfrequentie | 2 GHz |
| Efficiënte kernboostfrequentie | 1,8 GHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | eMMC |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 1 TB |
| Grafisch | |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Grafische adapter | Mali-G52 MC2 |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Vermogen luidsprekers | 1 W |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Camera | |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 8 MP |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Navigatie | |
| GPS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| GLONASS | Ja |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Design | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Technische details | |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Introductie jaar | 2023 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Beveiliging | |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Pen | |
| Styluspen | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| Accu/Batterij | |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 10 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 7040 mAh |
| Continue video-afspeeltijd | 10 uur |
| Continue audio-afspeeltijd | 50 uur |
| Inclusief batterij | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 4568 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Repareerbaarheidsklasse | A |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 255,3 mm |
| Diepte | 166,3 mm |
| Hoogte | 7,15 mm |
| Gewicht | 465 g |
| Breedte verpakking | 272 mm |
| Diepte verpakking | 45,5 mm |
| Hoogte verpakking | 181,5 mm |
| Gewicht verpakking | 661 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Styluspen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Introductie jaar | 2023 |