Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 Snapdragon 256 GB 33 cm (13") 8 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Android 16 Grijs
Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 (SM8735P) Mobile Platform (8C, 1x Cortex-X4 @3.2GHz + 3x Cortex-A720 @3.0GHz + 2x Cortex-A720 @2.8GHz + 2x Cortex-A720 @2.0GHz), 8GB LPDDR5X, 256GB UFS 4.0, 13" 3.5K (3504x2190) LTPS IPS 600nits (typical) / 800nits (peak) 99% DCI-P3 144Hz Touch, Qualcomm Adreno 825 GPU, Wi-Fi 7 802.11be 2x2 + BT6.0, Android 16 or Later
Offer details
Verwante producten
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 33 cm (13") |
| Resolutie | 3504 x 2190 Pixels |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Frequentie van processor | 3,2 GHz |
| Processormodel | 8s Gen 4 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | UFS |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Camera | |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 13 MP |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 8 MP |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Design | |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16 |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Technische details | |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Pen | |
| Styluspen | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16 |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 10200 mAh |
| Inclusief batterij | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 296,5 mm |
| Diepte | 191,9 mm |
| Hoogte | 6,2 mm |
| Gewicht | 598 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Styluspen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorfamilie | Snapdragon |