Lenovo 68W USB-C Wall Charger Tablet, Universeel Zwart AC Binnen
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C05739
- EAN: 0197531544216
Lenovo 68W USB-C Wall Charger, Binnen, AC, Zwart
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo 68W USB-C Wall Charger. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Tablet, Universeel, Aantal USB-Type-C-poorten: 1. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Tablet, Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| LED-indicatoren | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 68 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 2 jaar |