Lenovo ZG38C07003 schermbeschermer voor tablets Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C07003
- EAN: 0198156445858
Lenovo ZG38C07003, Doorzichtige schermbeschermer, 9H, 45 g, 1 stuk(s)
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo ZG38C07003. Type schermbeschermer: Doorzichtige schermbeschermer, Hardheid: 9H, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Idea Tab. Gewicht: 45 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type schermbeschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Idea Tab |
| Hardheid | 9H |
| Kleur van het product | Transparant |
| Certificering | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 45 g |
| Breedte | 251,2 mm |
| Diepte | 0,33 mm |
| Hoogte | 162,8 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Reinigingskit | Ja |