Lenovo Idea Tab Folio Case 27,9 cm (11") Folioblad Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C06985
- EAN: 0198156446015
Lenovo Idea Tab Folio Case, Folioblad, Lenovo, Idea Tab, 27,9 cm (11"), 312 g
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Idea Tab Folio Case. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Idea Tab, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"). Gewicht: 312 g
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Idea Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Idea Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 190,6 mm |
| Gewicht | 312 g |