Lenovo LOQ Tower 17IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home PC Zwart, Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 91AY005QMH
- EAN: 0199275159688
Offer details
Verwante producten
Redenen om te kopen

GAMING OP TOPNIVEAU MET INTEL®
Ervaar hoe het is om helemaal in je game op te gaan met Intel® Core™ Ultra-processors en ingebouwde Intel® Graphics. Geniet van topprestaties en compatibiliteit met je favoriete games en speel soepel en zorgeloos.
NVIDIA DLSS 4
DLSS is een reeks neurale rendering-technologieën die AI gebruiken om de FPS te verhogen, de latentie te verminderen en de beeldkwaliteit te verbeteren. DLSS 4 biedt Multi Frame Generation en Super Resolution, aangedreven door de GeForce RTX 50-serie GPU's en Tensor Cores van de vijfde generatie.


Raytracing
Ervaar beelden van absolute topkwaliteit met een enorme snelheid met RT Cores van de vierde generatie en geavanceerde neurale rendering, allemaal versneld door Tensor Cores van de vijfde generatie.
NVIDIA Reflex 2
Reflex 2 met Frame Warp tilt je game naar een hoger niveau en biedt je een ongeëvenaarde responsiviteit waarmee je je doelwit nauwkeurig in het vizier krijgt, razendsnel kunt reageren en met dodelijke precisie kunt vuren.


ONBEPERKT GAMEN
Speel honderden pc-games van hoge kwaliteit met je nieuwe Lenovo LOQ-apparaat en 3 maanden PC Game Pass, inclusief EA Play. Er worden voortdurend nieuwe games toegevoegd, dus je kunt altijd weer wat anders ontdekken.Houd er rekening mee dat deze aanbieding vanaf 1 mei wordt uitgebreid naar 2 maanden gebruik van de nieuwste versie van de Xbox Game Pass Premium.
GAMEN ZONDER AFLEIDINGEN
Zet topprestaties neer met de Lenovo LOQ Tower (17" Intel). Het geavanceerde koelsysteem houdt de temperaturen laag en het geluidsniveau minimaal, zodat je ononderbroken kunt gamen en helemaal kunt opgaan in je game. De verbeterde luchtstroom en de Fn+Q-functie zorgen voor een naadloze balans tussen prestaties en een stille werking, zodat je ongestoord kunt gamen.


ONDERSCHEIDEND ONTWERP, SUPERIEURE LUCHTSTROOM
De Lenovo LOQ Tower (17" Intel) biedt stijl en topprestaties voor fanatieke gamers. Hij heeft een bijgewerkt ID-ontwerp met strakke lijnen en een gestroomlijnde vormgeving. De tweekleurige kleurstelling van Raven Black en Luna Grey maakt hem extra uniek. De slimme integratie van ventilatie in het 3D-ontwerp zorgt in combinatie met de lichtbalk voor een effectieve luchtstroom, zonder dat de gestroomlijnde vorm hieronder lijdt.
Next-gen stijl
Ga voor een gedurfde en moderne, gestroomlijnde look en uitstraling die je game-opstelling een verfijnd uiterlijk geven.


Tweekleurige kleurencombinatie
De Lenovo LOQ Tower valt op met een unieke tweekleurige kleurstelling van Raven Black en Luna Grey, die een uniek gevoel toevoegt aan je gaming-opstelling.
Slim ventilatieontwerp
Houd je laptop koel en stijlvol met slimme ventilatie die is geïntegreerd in de 3D-textuur en de lichtbalk, voor een effectieve luchtstroom zonder dat aan het uiterlijk concessies gedaan worden.


DUBBEL ZOVEEL BANDBREEDTE, DUBBEL ZOVEEL PLEZIER
Ervaar razendsnel gamen met de Lenovo LOQ Tower (17" Intel). Ervaar de boost met snelheden tot 1,75 × sneller en de dubbele bandbreedte van de voorganger. Gamen was nog nooit zo geweldig. Sla al je favoriete games lokaal op en upgrade eenvoudig met de grote PCIe Gen4 SSD- en HDD-hybride opslag.
BLIJF VERBONDEN, BLIJF DOMINANT
De Lenovo LOQ Tower (17" Intel) is ontworpen voor probleemloos gamen en heeft voldoende poorten op het voor- en achterpaneel zodat je kabels niet in de knoop raken. Geniet van gamen zonder vertraging, soepelere streaming en snellere downloads met wifi 7, terwijl Bluetooth 5.4 zorgt voor stabiele en ononderbroken draadloze connectiviteit.


Maak kennis met Legion Space
Legion Space is een dynamische softwaresuite die vooraf is geïnstalleerd op Lenovo gaming-apparaten en biedt AI-gestuurde ervaringen op meerdere apparaten. Beheer instellingen voor apparaten, bekijk gamebibliotheken, krijg toegang tot exclusieve aanbiedingen en sluit Legion-accessoires aan, allemaal op één plek.
Ontworpen voor het Legion-ecosysteem
Sluit al je Legion-apparaten naadloos aan via één portaal voor eenvoudige installatie en geharmoniseerde instellingen. Houd je gaming-uitrusting gesynchroniseerd en zorg dat je altijd direct in actie kunt komen.


Gaming Zone
Ervaar AI-gestuurd gamen als nooit tevoren: Dankzij Game Coach word je beter in eSports, Game Clip Master zorgt voor perfecte streaming en Game Companion ondersteunt studentgamers. Verbeter je game-skills en blijf de concurrentie voor.
LEGION-ECOSYSTEEM
Creëer de ultieme gaming-opstelling Wij staan voor je klaar! Kies uit een reeks zorgvuldig geselecteerde accessoires zoals de Lenovo G27qc-30 gaming monitor, M210 RGB Gaming Mouse, Legion K310 RGB Gaming Keyboard, Lenovo H210 Gaming Headset en Lenovo Gaming Cloth Mousepad. Heb in elke strijd een voorsprong op de concurrentie door je game-installatie!


<p>BETROUWBAARHEID EN SAMENWERKING</p>
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende labels en certificeringen die onze toewijding aan duurzaamheid in productontwerp aantonen. Samen kunnen we bouwen aan een slimmere toekomst voor iedereen.
Beschrijving
- ondersteund door NVIDIA® Blackwell, GeForce RTX™ 50 Series GPU's.
- De stille koeling zorgt voor topprestaties.
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache | 30 MB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 255HX |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,2 GHz |
| Processor aantal threads | 20 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Processor basisvermogen | 55 W |
| Maximaal turbovermogen | 160 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,2 GHz |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 33 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Non-ECC | Ja |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Prestatie | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | HDD, Supervisor |
| Type product | PC |
| Chipset moederbord | Intel HM870 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2x2 |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Energie | |
| Netvoeding | 400 W |
| Ingangsfrequentie voeding | 50 - 60 Hz |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Type product | PC |
| Type behuizing | Tower |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Chipset moederbord | Intel HM870 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Design | |
| Volume | 17 l |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Type behuizing | Tower |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Kleurnaam | Luna Grey (Front Bezel), Raven Black (Chassis) |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Nederlands, Duits |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | -15,2 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | -15,2 - 10668 m |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 17 l |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 279,7 mm |
| Hoogte | 376 mm |
| Gewicht | 6,7 kg |
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Diepte verpakking | 525 mm |
| Hoogte verpakking | 395 mm |
| Gewicht verpakking | 8 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Diepte verpakking | 525 mm |
| Hoogte verpakking | 395 mm |
| Gewicht verpakking | 8 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Nee |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Inclusief monitor | Nee |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Certificaten | |
| Certificering | RoHS |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |