HPE Networking Comware Switch 48-Port 1GBaseT 4XG 2QSFP+ 5901AF Managed L3 1U Zwart
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL864A
- EAN: 0190017525907 0190017543000
HPE Networking Comware Switch 48-Port 1GBaseT 4XG 2QSFP+ 5901AF, Managed, L3, Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch 48-Port 1GBaseT 4XG 2QSFP+ 5901AF. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 336 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Qau, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1s,.... DC voltage input: 48 - 60 V. Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 48 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 0 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Nee |
| Aansluitingen | (48) autosensing 10/100/1000 ports, Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only, (4) fixed 1000/10000 SFP+ ports, (2) QSFP+ 40GbE ports |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Qau, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ah |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Switchingcapaciteit | 336 Gbit/s |
| Throughput | 250 Mpps |
| Latentie (10 Gbps) | 1,5 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 12 MB |
| Beveiliging | |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| DHCP-functies | DHCP client, DHCP server |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP, IP, MPLS, OSPF, RIP, VRRP |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Type geheugen | SDRAM |
| Intern geheugen | 2048 MB |
| Flash memory | 1024 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 12 MB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 250 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Redundante voeding | Ja |
| DC voltage input | 48 - 60 V |
| Energieverbruik opmerking | 96 W (Dual AC) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1GE < 5 µs, 10GE< 3 µs, 40GE <1.2 µs (64-byte packets) |
| Prestatiebeheer | HPE Intelligent Management Center (IMC) Command-line interface (CLI) Out-of-band management SNMP manager Telnet FTP |
| Geheugen en processor | 1 GB flash; Packet buffer size: 8 MB, 2 GB SDRAM |
| Fan | 2 fan tray slots Fan trays are not included with the switch and must be ordered separately. Use two fan trays with matching airflow direction for proper operation. Do not run the system with one fan tray for over 24 hours or without any fan tray for more than two minutes. Operate within 23°F (-5°C) to 113°F (45°C). Not following these guidelines may void your warranty. |
| Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering) | 10 - 90 procent |
| Gewicht (imperiaal) | 7,5 kg (16.5 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 439,9 x 359,9 x 43,9 mm (17.3 x 14.2 x 1.73") |
| Aansluitingen | (48) autosensing 10/100/1000 ports, Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only, (4) fixed 1000/10000 SFP+ ports, (2) QSFP+ 40GbE ports |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 327,6 BTU/h |
| Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering) | 10 - 90 procent |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 7,5 kg (16.5 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 439,9 x 359,9 x 43,9 mm (17.3 x 14.2 x 1.73") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Geheugen | |
| Type geheugen | SDRAM |
| Packet buffergeheugen | 12 MB |
| Intern geheugen | 2048 MB |
| Flash memory | 1024 MB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |