HPE Networking X140 40G QSFP+ LC BiDi 100m MM Transceiver netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+
HPE Networking X140 40G QSFP+ LC BiDi 100m MM Transceiver, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, 100 m, Aluminium, 18,4 mm
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Networking X140 40G QSFP+ LC BiDi 100m MM Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Aluminium. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 121,9 mm, Hoogte: 13 mm. Gewicht (imperiaal): 0,649 kg (1.43 lbs)
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Soort aansluiting | QSFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 40000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | LC |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Fibre channel-poorten | 1 |
| Kleur van het product | Aluminium |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Aluminium |
| Netwerk | |
| Soort aansluiting | QSFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 40000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | LC |
| Fibre channel-poorten | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 18,4 mm |
| Diepte | 121,9 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Gewicht | 650 g |
| Technische details | |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Gewicht (imperiaal) | 0,649 kg (1.43 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |
| Poorten & interfaces | |
| Fibre channel-poorten | 1 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,649 kg (1.43 lbs) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |