HPE Networking Comware Switch 48XGT 6QSFP28 5940 10G Ethernet (100/1000/10000)
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JH391A
- EAN: 0190017014845 0190017014852
HPE Networking Comware Switch 48XGT 6QSFP28 5940, 10G Ethernet (100/1000/10000)
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch 48XGT 6QSFP28 5940. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48. Switchingcapaciteit: 2160 Gbit/s. DC voltage input: 40 - 60 V
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Aansluitingen | (48) 1/10GBASE-T ports (6) QSFP28 100GbE ports |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 2160 Gbit/s |
| Throughput | 1607 Mpps |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Design | |
| Stapelbaar | Ja |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Flash memory | 1024 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 320 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| DC voltage input | 40 - 60 V |
| Energieverbruik opmerking | 320 W (maximum) |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 10 Gbps Latency: < 1 µs |
| Prestatiebeheer | IMC - Intelligent Management Center Command-line interface Out-of-band management SNMP manager Telnet FTP |
| Geheugen en processor | 1 GB flash Packet buffer size: 16 MB 4 GB SDRAM |
| Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering) | 10 - 90 procent |
| Gewicht (imperiaal) | 13 kg (28.7 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 439,9 x 659,9 x 43,7 mm (17.3 x 26 x 1.72") |
| Aansluitingen | (48) 1/10GBASE-T ports (6) QSFP28 100GbE ports |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 43,6 mm |
| Gewicht | 13 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 13 kg (28.7 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 439,9 x 659,9 x 43,7 mm (17.3 x 26 x 1.72") |
| Technische details | |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Geheugen | |
| Packet buffergeheugen | 16 MB |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Flash memory | 1024 MB |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering) | 10 - 90 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |