HPE Networking X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM Transceiver netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL286A
- EAN: 0190017042879 0190017042886
HPE Networking X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM Transceiver, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, 2000 m, 40GBase-LR4L, MSA
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Networking X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Certificering: MSA. Breedte: 124,5 mm, Diepte: 226,1 mm, Hoogte: 63,5 mm. Gewicht (imperiaal): 0,181 kg (0.4 lbs)
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Soort aansluiting | QSFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 40000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | LC |
| Maximaal bereik | 2000 m |
| Bekabelingstechnologie | 40GBase-LR4L |
| Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |
| Kenmerken | |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Certificering | MSA |
| Certificaten | |
| Certificering | MSA |
| Netwerk | |
| Soort aansluiting | QSFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 40000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | LC |
| Bekabelingstechnologie | 40GBase-LR4L |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 124,5 mm |
| Diepte | 226,1 mm |
| Hoogte | 63,5 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Technische details | |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Maximaal bereik | 2000 m |
| Bekabelingstechnologie | 40GBase-LR4L |
| Gewicht (imperiaal) | 0,181 kg (0.4 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,181 kg (0.4 lbs) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |