HPE Networking A58x0AF 300W AC Power Supply switchcomponent Voeding
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JG900A
- EAN: 0888182312940 5415247138495 08 ...7138495 0888182313039 5706998940759 0190017084411 0888182313152 5415247071815 0888182313022 5415247177098 8881823129718 0888182313046 0888182313015 5415247103219 4053162533363 5415247090090 0888182313091 0888182313084 0888182313077 0888182313060 0888182312964 0888182313114meer
HP 58x0AF Back (Power Side) to Front (Port Side) Airflow 300W AC Power Supply
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HP A58X0AF 300W AC POWER SUPPLY
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Voeding |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Compatibiliteit | HP 6600 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Technische details | |
| Hoogte | 28 mm |
| Compatibiliteit | HP 6600 |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Totaal vermogen | 300 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | HP 6600 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 28 mm |
| Breedte | 86 mm |
| Diepte | 238 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |