Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6 Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 12YK0007MB
- EAN: 0198157562721
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6, Intel Core Ultra 5, 225, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, 64-bit
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
ThinkCentre M70s Gen 6/CORE_U5_225_3.3G_10C_10T/16GB_DDR5_5600_UDIMM/512GB_SSD_M.2_2280_G4_TLC_OPAL/ AZERTY BE |
LEN-12YK0007MB | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
|
TC M70s Gen 6 U5-225 16GB/512GB W11P |
6759828 | |||
|
TS/Desktop TC M70s G6 U5225 16G N W11P |
12232880 | |||
Verwante producten
- Video kabel adapters
- Displayport kabels
- USB-kabels
- Muizen
- Netwerkkaarten
- Numerieke toetsenborden
- Computer monitoren
- Toetsenbordaccessoires
- Webcams
- Luidsprekertelefoons
- Internal solid-state drives
- Hoofdtelefoons/headsets
- Toetsenborden
- Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Luidsprekertelefoons
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Lenovo 4X31R64359 toetsenbord Inclusief muis Kantoor RF-draadloos + Bluetooth QWERTY Oekraïens GrijsCategorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
Beschrijving
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6. Processorfamilie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 225. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 5600 MHz. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Netvoeding: 260 W. Type behuizing: SFF. Type product: PC. Gewicht: 5,1 kg. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 20 MB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 225 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,9 GHz |
| Processor aantal threads | 10 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 3,3 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 2,7 GHz |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 121 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,9 GHz |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 23 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 4 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Non-ECC | Ja |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Prestatie | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Inschakelen |
| Type product | PC |
| Chipset moederbord | Intel Q870 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 6 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Energie | |
| Netvoeding | 260 W |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | PC |
| Type behuizing | SFF |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Chipset moederbord | Intel Q870 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP, TCO |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Design | |
| Volume | 8,2 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | SFF |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 8,2 l |
| Breedte | 92,5 mm |
| Diepte | 299,7 mm |
| Hoogte | 339,5 mm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Diepte verpakking | 395 mm |
| Hoogte verpakking | 530 mm |
| Gewicht verpakking | 6,7 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Diepte verpakking | 395 mm |
| Hoogte verpakking | 530 mm |
| Gewicht verpakking | 6,7 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Inclusief monitor | Nee |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,RoHS |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP, TCO |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Overige specificaties | |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |