Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Tab. Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1"), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 64 GB. Frequentie van processor: 1,8 GHz, Processorfamilie: Mediatek, Processormodel: Helio G85. Intern geheugen: 4 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 8 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 5 MP. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 425 g. Inclusief besturingssysteem: Android 14. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HD type | WUXGA |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Processor | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Processormodel | Helio G85 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Prestatiekernen | 8 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | eMMC |
| Interne opslagcapaciteit | 64 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Grafisch | |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Grafische adapter | Mali-G52 |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Camera | |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Navigatie | |
| GPS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| GLONASS | Ja |
| Design | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Technische details | |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5100 mAh |
| Inclusief batterij | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 15 W |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 4930 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Repareerbaarheidsklasse | A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 235,7 mm |
| Diepte | 154,5 mm |
| Hoogte | 7,5 mm |
| Gewicht | 425 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processorfamilie | Mediatek |