Lenovo Folio Case for Tab 25,6 cm (10.1") Folioblad Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C06653
- EAN: 0198155023354
Lenovo Folio Case for Tab, Folioblad, Lenovo, Lenovo Tab, 25,6 cm (10.1"), 210 g
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Folio Case for Tab. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Lenovo Tab, Maximale schermgrootte: 25,6 cm (10.1"). Gewicht: 210 g
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 25,6 cm (10.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Lenovo Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Staande modus | Ja |
| Materiaal | PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 25,6 cm (10.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Lenovo Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 402 mm |
| Gewicht | 210 g |