Lenovo ZG38C05815 toetsenbord Universeel USB + Bluetooth Frans Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C05815
- EAN: 0197530415296
Lenovo ZG38C05815, Bedraad en draadloos, USB + Bluetooth, Grijs
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo ZG38C05815. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Aansluiting: USB + Bluetooth. Snoerlengte: 1,2 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Afstand tussen toetsen | 1,3 mm |
| Aansluiting | USB + Bluetooth |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Backlight | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu, USB |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Levensduur accu/batterij | 60 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 30 mAh |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 180 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 255,6 x 105,8 x 15,6 mm |
| Verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aanwijsapparaat | Nee |