Lenovo IdeaCentre Tower 08IAS10 Intel Core Ultra 7 265 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Home SFF PC Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 91CF002QMH
- EAN: 0199275159695
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
DT IC Tower 08IAS10 U7265 512G 16GCORE_U7_265_2.4G_20C_20T16GB512GBINTEGRATED_GRAPHICS |
LEN-91CF002QMH | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- Video kabel adapters
- Soundbar luidsprekers
- HDMI kabels
- Muizen
- USB-kabels
- Toetsenborden
- Netwerkkaarten
- Numerieke toetsenborden
- Garantie- en supportuitbreidingen
- Toetsenbordaccessoires
- Webcams
- Luidsprekertelefoons
- Hoofdtelefoons/headsets
- Computer monitoren
- Internal solid-state drives
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Lenovo 4X31R64359 toetsenbord Inclusief muis Kantoor RF-draadloos + Bluetooth QWERTY Oekraïens GrijsCategorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Luidsprekertelefoons
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
Redenen om te kopen

Naadloze connectiviteit
Profiteer van krachtige snelheid en stabiliteit met WiFi 6, in de wetenschap dat je ononderbroken kunt browsen en streamen.
Sluit je essentiële randapparatuur aan
Sluit al je apparaten eenvoudig aan met één USB-C®-poort en zes USB-A-poorten. HDMI 2.1 biedt moeiteloze compatibiliteit met moderne beeldschermen en randapparatuur.


Ruimte voor al je bestanden
Raak nooit zonder opslagruimte dankzij uitgebreide opslagopties. Deze desktop biedt volop ruimte voor al je bestanden, apps en media met een overvloed aan hybride opslag.
Smart Connect
Verplaats bestanden, foto's, teksten en meer moeiteloos tussen je desktopcomputer en mobiele apparaten, zodat je digitale leven soepel blijft verlopen.


<p>BETROUWBAARHEID EN SAMENWERKING<br/></p>
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar vooraanstaande certificeringen die onze inzet voor duurzaamheid in productontwerp onderstrepen. Samen kunnen we bouwen aan een slimmere toekomst voor iedereen.
Beschrijving
- Ruime keuze aan poorten en volop geheugen en opslagcapaciteit
- Stijlvol, duurzaam ontwerp met vervangbare bezel aan de voorkant
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 30 MB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 265 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,3 GHz |
| Processor aantal threads | 20 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 182 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,2 GHz |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 33 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Non-ECC | Ja |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Prestatie | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, HDD |
| Type product | PC |
| Chipset moederbord | Intel B860 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2x2 |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Energie | |
| Netvoeding | 200 W |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type product | PC |
| Type behuizing | SFF |
| Chipset moederbord | Intel B860 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Design | |
| Volume | 8,2 l |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type behuizing | SFF |
| Kleurnaam | Cloud Grey |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Nederlands, Duits |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 8,2 l |
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 291,4 mm |
| Hoogte | 339,5 mm |
| Gewicht | 4,52 kg |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Diepte verpakking | 395 mm |
| Hoogte verpakking | 530 mm |
| Gewicht verpakking | 5,5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Diepte verpakking | 395 mm |
| Hoogte verpakking | 530 mm |
| Gewicht verpakking | 5,5 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Nee |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Inclusief monitor | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | ErP Lot 3 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |