Lenovo Chromebox Micro Intel® Celeron® N N4500 8 GB LPDDR4x-SDRAM 32 GB eMMC ChromeOS Micro PC Mini PC Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 83F90032MB
- EAN: 0197530974878
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo Chromebox Micro, 1,1 GHz, Intel® Celeron® N, N4500, 8 GB, 32 GB, ChromeOS
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
TS/NB LNV Chromebox Micro N4500 8G 32G |
11854273 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- Video kabel adapters
- Soundbar luidsprekers
- HDMI kabels
- Opladers voor mobiele apparatuur
- Muizen
- Toetsenborden
- Garantie- en supportuitbreidingen
- USB-kabels
- Numerieke toetsenborden
- Interface hubs
- Laptoptassen
- Toetsenbordaccessoires
- Powerbanks
- Luidsprekertelefoons
- Laptopstandaards
- Hoofdtelefoons/headsets
- Netvoedingen & inverters
- Rugzakken
- Computer monitoren
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Muizen
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Interface hubs
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Luidsprekertelefoons
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Rugzakken
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
Beschrijving
Lenovo Chromebox Micro. Frequentie van processor: 1,1 GHz, Processorfamilie: Intel® Celeron® N, Processormodel: N4500. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR4x-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 4266 MHz. Totale opslagcapaciteit: 32 GB, Opslagmedia: eMMC. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: ChromeOS. Netvoeding: 45 W. Type behuizing: Micro PC. Type product: Mini PC. Gewicht: 350 g. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 4 MB |
| Frequentie van processor | 1,1 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Celeron® N |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | N4500 |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,8 GHz |
| Processor aantal threads | 2 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Nee |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4266 MHz |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | eMMC |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Mini PC |
| Type behuizing | Micro PC |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Design | |
| Volume | 0,25 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Micro PC |
| Prestatie | |
| Audiochip | Realtek 5682I-VS |
| Type product | Mini PC |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | ChromeOS |
| Meegeleverde software | Google Management Console License for Chrome Enterprise |
| Energie | |
| Netvoeding | 45 W |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Silver |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 0,25 l |
| Breedte | 163 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Hoogte | 19,7 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde software | Google Management Console License for Chrome Enterprise |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |