HPE JC680A switchcomponent Voeding
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JC680A
- EAN: 0887111209689 5901165723573 08 ...5723573 0886111700035 0886111699971 0886111700028 0886111699995 0886111700059 0886111700073 0886111700042 0886111699940 4053162291355 5054533382428 8861115045964 0886111699957 8861117000664 5711783857907 0886111699964 0886111700066 5704174837558meer
HPE JC680A, Voeding, Zilver, FlexFabric 58x0AF, 5900, 650 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE JC680A. Type product: Voeding, Kleur van het product: Zilver, Compatibiliteit: FlexFabric 58x0AF, 5900. Totaal vermogen: 650 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Voeding |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Compatibiliteit | FlexFabric 58x0AF, 5900 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Technische details | |
| Intern | Ja |
| Compatibiliteit | FlexFabric 58x0AF, 5900 |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Totaal vermogen | 650 W |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | FlexFabric 58x0AF, 5900 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |