HP 303XL originele high-capacity zwarte inktcartridge
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: T6N04AE#UUS
- EAN: 0190780571101 0190780571095 01 ...0571095 0190780571118 0196786087363 0199764694683 0199764694676 0199764694669 0193808184567 0193015273139 0193808184598 4058154342343 4058154342336 0193808184642 0193808184734 5715063077313 0193808212307 0193808184604 0193808184727 0193808184659 0193808184611 0193808184697 0190780571125 0193808184635 0199485966571 5715063721926 0193808184680 0193808184741 5706998770981 0193808184628 0193015226425 0193808212291 0193808184758 0193015226432 0193808184581 0193808184710 0193808184574 0193808184703 0193808184673 0193808184666 0199485966564meer
303XL originele high-capacity zwarte inktcartridge
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Redenen om te kopen
Betrouwbaarheid om op te bouwen
Met originele HP inkt krijg je afdrukken van hoge kwaliteit en valt je harde werk op tussen de rest.
Jij geeft het beste van jezelf. En wij ook.
Blijf productief wanneer je dat het meest nodig hebt met originele HP inkt.
Houd belangrijke documenten en herinneringen levend
Kies originele HP inkt voor het afdrukken van scherpe documenten en je gekoesterde momenten in levendige kleuren.
Beschrijving
Gebruikers die thuis professionele foto's en documenten willen printen om deze direct te delen.
Print je favoriete foto's met levendige details. Foto-geoptimaliseerde[1] originele HP 303-inktcartridges bieden natuurgetrouwe kleuren[2], zodat je prints direct van de printer in de lijst kunnen. Ook documenten zien er geweldig uit. Of het nu gaat om recepten of huiswerk, elke print ziet er fenomenaal uit.
Print je favoriete foto's met levendige details. Foto-geoptimaliseerde[1] originele HP 303-inktcartridges bieden natuurgetrouwe kleuren[2], zodat je prints direct van de printer in de lijst kunnen. Ook documenten zien er geweldig uit. Of het nu gaat om recepten of huiswerk, elke print ziet er fenomenaal uit.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| OEM-code | T6N04AE |
| Volume zwarte inkt | 12 ml |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 600 pagina's |
| Printkleuren | Zwart |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog |
| Land van herkomst | China, Maleisië |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Compatibiliteit | HP 303 inktcartridges werken met: HP Envy 6200, 7134, 7220e, 7221e, 7224e, 7800, 7900e, HP Envy Photo 7230, HP Envy Photo 7231, HP Envy Photo 7234, HP Envy Photo 7930, HP Envy Photo 7931, HP Envy Photo 7934 HP Tango X |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type verpakking | Doos |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1920 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 832 mm |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 32 stuk(s) |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780571095, 193015226425, 199764694669, 199764694676, 190780571118, 193015226432, 199764694683, 199764694690, 199764694706, 190780571101 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 190780571095; (303) 193015226425; (30A) 199764694669; (30B) 199764694676; (ABE) 190780571118; (ACU) 193015226432; (LS1) 199764694683; (LS2) 199764694690; (LS3) 199764694706; (UUS) 190780571101 |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780571095, 193015226425, 199764694669, 199764694676, 190780571118, 193015226432, 199764694683, 199764694690, 199764694706, 190780571101 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 190780571095; (303) 193015226425; (30A) 199764694669; (30B) 199764694676; (ABE) 190780571118; (ACU) 193015226432; (LS1) 199764694683; (LS2) 199764694690; (LS3) 199764694706; (UUS) 190780571101 |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Land van herkomst | China, Maleisië |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 832 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China, Maleisië |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 141 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,78 kg |
| Producten per pallet | 1920 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 832 mm |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 32 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |