Conceptronic DANTE03T behuizing voor opslagstations HDD-/SSD-behuizing Transparant 2.5"
- Merk: Conceptronic
- Categorie:
- SKU: DANTE03T
- EAN: 4015867228029
Conceptronic DANTE03T, HDD-/SSD-behuizing, 2.5", SATA II, SATA III, 5 Gbit/s, USB-aansluiting, Transparant
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Conceptronic DANTE03T. Type product: HDD-/SSD-behuizing. Aantal storage drives ondersteund: 1, Opslag schijfgrootte: 2.5", Ondersteunde opslagstationinterfaces: SATA II, SATA III. Overdrachtssnelheid: 5 Gbit/s. Kleur van het product: Transparant. USB-connectortype: Mini-USB B
Specificaties
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Opslag schijfgrootte | 2.5" |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA II, SATA III |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connectortype | Mini-USB B |
| Geslacht USB-connector | Vrouwelijk |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Geïntegreerde USB-kabel | Nee |
| Technische details | |
| Plug and play | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Kleur van het product | Transparant |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Type product | HDD-/SSD-behuizing |
| Kleur van het product | Transparant |
| Prestatie | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Plug and play | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Breedte verpakking | 33,5 mm |
| Diepte verpakking | 99 mm |
| Hoogte verpakking | 159 mm |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 56 g |
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Breedte verpakking | 33,5 mm |
| Diepte verpakking | 99 mm |
| Hoogte verpakking | 159 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 360 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,6 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |