Conceptronic HDE01G behuizing voor opslagstations SDD-behuizing Grijs M.2
- Merk: Conceptronic
- Categorie:
- SKU: HDE01G
- EAN: 4015867207895
Conceptronic HDE01G, SDD-behuizing, M.2, M.2, SATA, SATA II, SATA III, 10 Gbit/s, USB-aansluiting, Grijs
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Conceptronic HDE01G. Type product: SDD-behuizing. Aantal storage drives ondersteund: 1, Opslag schijfgrootte: M.2, Ondersteunde opslagstationinterfaces: M.2, SATA, SATA II, SATA III, Maximale opslagcapaciteit: 1 TB. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Kleur van het product: Grijs. USB-connectortype: USB Type-C
Specificaties
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Opslag schijfgrootte | M.2 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA, SATA II, SATA III |
| Maximale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Technische details | |
| Plug and play | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Materiaal | Aluminium |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Land van herkomst | China |
| Maximale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Type product | SDD-behuizing |
| Ingebouwd display | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Prestatie | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Plug and play | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 85 g |
| Breedte | 120,6 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 10,5 mm |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Inclusief schroevendraaier | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |