Conceptronic CHD3SU behuizing voor opslagstations HDD-behuizing Zwart 3.5"
- Merk: Conceptronic
- Categorie:
- SKU: CHD3SU
- EAN: 4015867173770 8714909008846 87 ...9008846 8714909008259meer
3,5 inch USB hard disk box for SATA hard disk
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Met deze USB 2.0 Harddiskbox kunt u eenvoudig uw Serial ATA harde schijf aansluiten op de USB poort van uw PC of notebook. De harddisk box is ideaal voor het overzetten van data, het maken van backups of voor gebruik als tweede harddisk.
Specificaties
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Opslag schijfgrootte | 3.5" |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA, SATA II, SATA III |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | 2.0 |
| USB-aansluiting | Ja |
| Technische details | |
| Overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Materiaal | Aluminium |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| USB-versie | 2.0 |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Type product | HDD-behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Land van herkomst | China |
| Overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 470 g |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 195 g |
| Breedte | 112,5 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoogte | 193 mm |
| Gewicht verpakking | 470 g |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |