Cisco SPA-2XT3/E3 netwerkkaart Intern
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: SPA-2XT3/E3
- EAN:
Cisco SPA-2XT3/E3, Intern, Bedraad, Roestvrijstaal
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco SPA-2XT3/E3. Intern. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Roestvrijstaal
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Aansluitingen | 2 x T3/E3 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bandbreedte | |
| Full duplex | Ja |
| Antenne | |
| Impedantie | 75 Ohm |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Compatibele producten | Cisco 7600, ASR 1000, ASR 9000 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Netwerk | |
| MIB-ondersteuning | RFC 2496 MIB (T3 MIB), T1.231 MIB |
| Datalink-protocollen | HDLC, PPP, RFC 1662, Frame Relay, RFC 1490 |
| Full duplex | Ja |
| Beheerprotocollen | SNMP |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Certificering | CE |
| Veiligheid | UL 60950, CSA 22.2 No.60950, IEC 60950, EN 60950, AS/NZS 3260, TS001 |
| Elektromagnetische compatibiliteit | CFR47, ICES 003, EN55022, CISPR 22, AS/NZ 3548, VCCI, EN55024, EN50082-1, EN61000-6-1 |
| Compatibele producten | Cisco 7600, ASR 1000, ASR 9000 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 7,7 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 171,5 mm |
| Diepte | 184,9 mm |
| Hoogte | 20,3 mm |
| Gewicht | 340 g |
| Protocollen | |
| Datalink-protocollen | HDLC, PPP, RFC 1662, Frame Relay, RFC 1490 |
| Beheerprotocollen | SNMP |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Prestatie | |
| MIB-ondersteuning | RFC 2496 MIB (T3 MIB), T1.231 MIB |
| Compatibele producten | Cisco 7600, ASR 1000, ASR 9000 |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Veiligheid | UL 60950, CSA 22.2 No.60950, IEC 60950, EN 60950, AS/NZS 3260, TS001 |
| Elektromagnetische compatibiliteit | CFR47, ICES 003, EN55022, CISPR 22, AS/NZ 3548, VCCI, EN55024, EN50082-1, EN61000-6-1 |
| Overige specificaties | |
| Impedantie | 75 Ohm |
| Beheerprotocollen | SNMP |
| Aansluitingen | 2 x T3/E3 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |