Cisco ASR 1000 Interfaceprocessor
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: ASR1000-ESP40
- EAN:
Cisco ASR 1000, Interfaceprocessor, IPv6, Telnet (CLI), Console (CLI), SNMP (RFC 2665), Cisco ASR 1004, 1006, 1013, 227 W, 5 - 40 °C
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco ASR 1000. Type product: Interfaceprocessor, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv6, Beheerprotocollen: Telnet (CLI), Console (CLI), SNMP (RFC 2665). Stroomverbruik (typisch): 227 W. Veiligheid: UL60950 & CAN/CSA-C22.2 No. 60950, AS/NZS 60950, IEC/EN 60950, 73/23/EEC
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Interfaceprocessor |
| Compatibele producten | Cisco ASR 1004, 1006, 1013 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 |
| Beheerprotocollen | Telnet (CLI), Console (CLI), SNMP (RFC 2665) |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 227 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL60950 & CAN/CSA-C22.2 No. 60950, AS/NZS 60950, IEC/EN 60950, 73/23/EEC |
| Technische details | |
| Veiligheid | UL60950 & CAN/CSA-C22.2 No. 60950, AS/NZS 60950, IEC/EN 60950, 73/23/EEC |