Cisco SM-X-1T3/E3 network switch module
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: SM-X-1T3/E3
- EAN:
Cisco SM-X-1T3/E3, Cisco 2900, 3900, 4000, 0 - 40 °C, -20 - 65 °C, 10 - 90 procent, UL1950 3rd Edition/CSA C22.2, No.950, C1950, BS6301, EN60950, EN41003, TUV GS, EN60950, EN41003,..., 47 CFR 15: 2001 Class A (FCC), ICES003 Class A, EN55022 Class A: 1998, EN300386: 2001,...
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco SM-X-1T3/E3. Compatibiliteit: Cisco 2900, 3900, 4000. Veiligheid: UL1950 3rd Edition/CSA C22.2, No.950, C1950, BS6301, EN60950, EN41003, TUV GS, EN60950, EN41003,..., Elektromagnetische compatibiliteit: 47 CFR 15: 2001 Class A (FCC), ICES003 Class A, EN55022 Class A: 1998, EN300386: 2001,.... Breedte: 180 mm, Diepte: 183 mm, Hoogte: 39 mm
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 0 |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | Cisco 2900, 3900, 4000 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL1950 3rd Edition/CSA C22.2, No.950, C1950, BS6301, EN60950, EN41003, TUV GS, EN60950, EN41003, NFC98020, AS/NZS 3260, EN60950/EN41003, IEC 950 |
| Elektromagnetische compatibiliteit | 47 CFR 15: 2001 Class A (FCC), ICES003 Class A, EN55022 Class A: 1998, EN300386: 2001, EN55024:1998, EN50082-1:1997 and EN61000-6-2:1997, EN61000-3-2: 1995, EN61000-3-3: 1995, AS/NZS 3548 Class A, VCCI V-3/2000.04 Class A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Technische details | |
| Compatibiliteit | Cisco 2900, 3900, 4000 |
| Vormfactor | SM |
| USB-poort | Nee |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Hot-swap | Nee |