Cisco N2200-PAC-400W-B= switchcomponent Voeding
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: N2200-PAC-400W-B=
- EAN: 0882658410345 8826584103454 40 ...4103454 4053162293564meer
Cisco N2200-PAC-400W-B=, Voeding, Zwart, Cisco Nexus 2224TP, 2248TP, 2248TP-E, 2232PP, 2232TM, 2232TM-E, 2248PQ, 400 W, 90 - 264 V, 50 - 60 Hz
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco N2200-PAC-400W-B=. Type product: Voeding, Kleur van het product: Zwart. Compatibiliteit: Cisco Nexus 2224TP, 2248TP, 2248TP-E, 2232PP, 2232TM, 2232TM-E, 2248PQ. Totaal vermogen: 400 W, AC-ingangsspanning: 90 - 264 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Gewicht: 1 kg
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Voeding |
| Kleur van het product | Zwart |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Compatibiliteit | Cisco Nexus 2224TP, 2248TP, 2248TP-E, 2232PP, 2232TM, 2232TM-E, 2248PQ |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | Cisco Nexus 2224TP, 2248TP, 2248TP-E, 2232PP, 2232TM, 2232TM-E, 2248PQ |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 90 - 264 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Totaal vermogen | 400 W |
| Stroom (max.) | 6/3 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |