Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco N2K-C2248TP-1GE. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L2 |
| Switch type | Managed |
| System event log | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| MIB-ondersteuning | ENTITY-MIB, IF-MIB, EXT-MIB, ENTITY-EXT-MIB, ENTITY-FRU-CNTRL-MIB, ENTITY-SNSR-MIB, ETH-EXT-MIB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Fibre channel-poorten | 4 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Full duplex | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Optische vezel | |
| Fiber ethernet cabling technologie | 10GBASE-LR, 10GBASE-SR |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 10/100/1000 Mbps |
| Switchingcapaciteit | 176 Gbit/s |
| Store-and-forward | Ja |
| Aantal wachtrijen | 8 |
| Max. overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Beveiliging | |
| Statische poort beveiliging | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMP v1/v2c/v3 |
| Design | |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2, IEC 60950-1AS/NZS |
| Kleur van het product | Zilver |
| Compatibele producten | Nexus 5000 Nexus 7000 |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Certificering | CE, 47CFR, AS/NZS CISPR, EN, VCCI, KN22, CNS, RoHS |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 110 W |
| Stroom | 1.2 A |
| Redundante voeding | Ja |
| Ingangsspanning | 90 - 264 V |
| Aantal voedingen | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 449,6 x 439,4 x 43,7 mm |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Netvoeding | 400 W |
| Stroomvoorziening | 100 - 220V |
| Overdrachtssnelheid packets | 9216 b |
| Netwerkfuncties | Gigabit Ethernet |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Beheer op afstand | RMON |
| Gewicht (imperiaal) | 8,16 kg (18 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 449,6 x 439,4 x 43,7 mm (17.7 x 17.3 x 1.72") |
| Ingangsspanning | 90 - 264 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Warmtedissipatie | 403 BTU/h |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 8 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 8,16 kg (18 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 449,6 x 439,4 x 43,7 mm (17.7 x 17.3 x 1.72") |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2, IEC 60950-1AS/NZS |
| Certificering | CE, 47CFR, AS/NZS CISPR, EN, VCCI, KN22, CNS, RoHS |
| Minimale systeemeisen | |
| Compatibele producten | Nexus 5000 Nexus 7000 |