Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco N2200-PAC-400W=. Type product: Voeding, Kleur van het product: Grijs. Compatibiliteit: Cisco Nexus 2200. Totaal vermogen: 400 W, AC-ingangsspanning: 90 - 264 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Voeding |
| Kleur van het product | Grijs |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Technische details | |
| Compatibiliteit | Cisco Nexus 2200 |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | Cisco Nexus 2200 |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 90 - 264 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Totaal vermogen | 400 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |