Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco EHWIC-VA-DSL-M=. Intern. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Groen, Roestvrijstaal
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Aansluitingen | RJ-11 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | |
| Chipset | Broadcom |
| VLAN-tagging | Ja |
| Wifi | Nee |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Antenne | |
| Antenne | Nee |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Groen, Roestvrijstaal |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Compatibele producten | Cisco 1900, 2900, 3900 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Groen, Roestvrijstaal |
| Chipset | Broadcom |
| Antenne | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Compatibele producten | Cisco 1900, 2900, 3900 |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 78,2 mm |
| Diepte | 110,8 mm |
| Hoogte | 19,1 mm |
| Gewicht | 91 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Prestatie | |
| Compatibele producten | Cisco 1900, 2900, 3900 |
| Overige specificaties | |
| Chipset | Broadcom |
| Aansluitingen | RJ-11 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |