Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco 1941. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Routing protocols: BGP, EIGRP, IGRP, IS-IS, OSPF, Beheerprotocollen: SNMP, RMON, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPSec. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: EAP-FAST, EAP-MD5, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, LEAP, PEAP, WPA, WPA2. Flash memory: 256 MB, Intern geheugen: 512 MB, Veiligheid: UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1. Kleur van het product: Zilver, Rackcapaciteit: 2U
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Geheugen | |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Prestatie | |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Type processor | Ja |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| RS-232 port | 2 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP, EIGRP, IGRP, IS-IS, OSPF |
| Beheerprotocollen | SNMP, RMON |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPSec |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Type processor | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Beveiliging | |
| MAC adres filtering | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | EAP-FAST, EAP-MD5, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, LEAP, PEAP, WPA, WPA2 |
| Kenmerken | |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1 |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Type processor | Ja |
| Elektromagnetische compatibiliteit | 47 CFR, Part 15, ICES-003 Class A, EN55022 Class A, CISPR22 Class A, AS/NZS 3548 Class A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN 61000 (Immunity), EN 55024, CISPR 24, EN50082-1 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 110 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4570 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 342,9 mm |
| Diepte | 292,1 mm |
| Hoogte | 88,9 mm |
| Gewicht | 5,44 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1 |
| Elektromagnetische compatibiliteit | 47 CFR, Part 15, ICES-003 Class A, EN55022 Class A, CISPR22 Class A, AS/NZS 3548 Class A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN 61000 (Immunity), EN 55024, CISPR 24, EN50082-1 |