Cisco 2921 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart, Blauw
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: CISCO2921-SEC/K9
- EAN: 5054629193587 0018405032144 07 ...5032144 0700112202612 4054318031795 0803982764188 0783254030565 0882658310768 4053162315617 8826583107682meer
Cisco 2921, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Zwart, Blauw
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco 2921. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Routing protocols: BGP, EIGRP, IGRP, IS-IS, MPLS, OSPF, Ondersteunde protocollen: IPv4, IPv6, OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS, IGMPv3, PIM SM, PIM SSM, DDVMRP, IPSec, GRE, BVD,.... Flash memory: 256 MB, Intern geheugen: 512 MB, Compatibele geheugenkaarten: CF. Kleur van het product: Zwart, Blauw, Rackcapaciteit: 2U. Stroomverbruik (typisch): 320 W, Type stroombron: AC, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Geheugen | |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Prestatie | |
| Compatibele geheugenkaarten | CF |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Uitbreiding module support | Ja |
| Type processor | Ja |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| USB-versie | 2.0 |
| RS-232 port | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP, EIGRP, IGRP, IS-IS, MPLS, OSPF |
| Ondersteunde protocollen | IPv4, IPv6, OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS, IGMPv3, PIM SM, PIM SSM, DDVMRP, IPSec, GRE, BVD, IPv4-to-IPv6 Multicast, MPLS, L2TPv3, 802.1ag, 802.3ah, L2/L3 VPN |
| Technische details | |
| Uitbreiding module support | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Type processor | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Kenmerken | |
| Compatibele geheugenkaarten | CF |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1 |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Uitbreiding module support | Ja |
| Type processor | Ja |
| Certificering | 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS/NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN 61000, EN 55024, CISPR 24, EN50082-1 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 320 W |
| Stroom | 3.4 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4570 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 438,2 mm |
| Diepte | 469,9 mm |
| Hoogte | 88,9 mm |
| Gewicht | 13,2 kg |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1 |
| Certificering | 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS/NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN 61000, EN 55024, CISPR 24, EN50082-1 |