Cisco ASR1006 bedrade router Grijs
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: ASR1006
- EAN: 4054842262368 0882658180668
Cisco ASR1006, Grijs
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco ASR1006. Flash memory: 1024 MB. Kleur van het product: Grijs. AC-ingangsspanning: 85 - 264 V. Breedte: 437,4 mm, Diepte: 461 mm, Hoogte: 266,7 mm
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Geheugen | |
| Flash memory | 1024 MB |
| Prestatie | |
| Flash memory | 1024 MB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP client | Ja |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Beveiliging | |
| Firewall | Ja |
| Kenmerken | |
| Flash memory | 1024 MB |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 85 - 264 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 152 - 3048 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 437,4 mm |
| Diepte | 461 mm |
| Hoogte | 266,7 mm |