Cisco ASR 1004 bedrade router Grijs
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: ASR1004
- EAN: 0882658180903 0882658261794
Cisco ASR 1004, Ethernet WAN, Grijs
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco ASR 1004. Firewall: IPv6. Intern geheugen: 16 MB, Warmtedissipatie: 3483 BTU/h, Veiligheid: UL60950-1 CSA, C22.2 No. 60950-1-03, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950.1. Kleur van het product: Grijs, Rackcapaciteit: 4U. Stroomverbruik (typisch): 960 W, Type stroombron: AC, AC-ingangsspanning: 120 - 240 V. Breedte: 437,4 mm, Diepte: 461 mm, Hoogte: 177,8 mm
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 MB |
| Prestatie | |
| Intern geheugen | 16 MB |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Warmtedissipatie | 3483 BTU/h |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
| DHCP client | Ja |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Warmtedissipatie | 3483 BTU/h |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Beveiliging | |
| MAC adres filtering | Ja |
| Firewall | IPv6 |
| Firewall | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Kenmerken | |
| Veiligheid | UL60950-1 CSA, C22.2 No. 60950-1-03, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950.1 |
| Intern geheugen | 16 MB |
| Plug and play | Ja |
| Warmtedissipatie | 3483 BTU/h |
| Certificering | FCC 47CFR15 Class A AS/NZS CISPR 22 CISPR 22 Class A EN55022 Class A ICES-003 Class A VCCI Class A CNS-13438 Class A EN61000-3-2 EN61000-3-3 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Rackcapaciteit | 4U |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 120 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 960 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 437,4 mm |
| Diepte | 461 mm |
| Hoogte | 177,8 mm |
| Gewicht | 31,2 kg |
| Verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL60950-1 CSA, C22.2 No. 60950-1-03, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950.1 |
| Certificering | FCC 47CFR15 Class A AS/NZS CISPR 22 CISPR 22 Class A EN55022 Class A ICES-003 Class A VCCI Class A CNS-13438 Class A EN61000-3-2 EN61000-3-3 |