Cisco ASR 1001 bedrade router Gigabit Ethernet Grijs
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: ASR1001
- EAN: 0882658293733
Cisco ASR 1001, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Grijs
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco ASR 1001. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X), Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Intern geheugen: 8192 MB, Veiligheid: UL60950-1 CSA, C22.2 No. 60950-1-03, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950.1, Certificering: FCC 47CFR15 Class A AS/NZS CISPR 22 CISPR 22 Class A EN55022 Class A ICES-003 Class A VCCI Class A.... Kleur van het product: Grijs, Rackcapaciteit: 1U. Stroomverbruik (typisch): 250 W, Type stroombron: AC, AC-ingangsspanning: 85 - 264 V. Breedte: 439,4 mm, Diepte: 461,5 mm, Hoogte: 43,4 mm
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Full duplex | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8192 MB |
| Prestatie | |
| Intern geheugen | 8192 MB |
| Type processor | Ja |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Full duplex | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Protocollen | |
| DMZ support | Ja |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Type processor | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Beveiliging | |
| MAC adres filtering | Ja |
| VPN tunnels quantity | 8000 |
| Firewall | Ja |
| Kenmerken | |
| Veiligheid | UL60950-1 CSA, C22.2 No. 60950-1-03, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950.1 |
| Intern geheugen | 8192 MB |
| Type processor | Ja |
| Certificering | FCC 47CFR15 Class A AS/NZS CISPR 22 CISPR 22 Class A EN55022 Class A ICES-003 Class A VCCI Class A CNS-13438 Class A EN61000-3-2 EN61000-3-3 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 85 - 264 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 250 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 439,4 mm |
| Diepte | 461,5 mm |
| Hoogte | 43,4 mm |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL60950-1 CSA, C22.2 No. 60950-1-03, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950.1 |
| Certificering | FCC 47CFR15 Class A AS/NZS CISPR 22 CISPR 22 Class A EN55022 Class A ICES-003 Class A VCCI Class A CNS-13438 Class A EN61000-3-2 EN61000-3-3 |