Lenovo ZG38C03903 tabletbehuizing 26,9 cm (10.6") Folioblad Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C03903
- EAN: 0196379305041
Lenovo ZG38C03903, Folioblad, Lenovo, Tab M10 Plus 3rd Gen, 26,9 cm (10.6"), 246 g
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo ZG38C03903. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Tab M10 Plus 3rd Gen, Maximale schermgrootte: 26,9 cm (10.6"). Gewicht: 246 g
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Maximale schermgrootte | 26,9 cm (10.6") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Tab M10 Plus 3rd Gen |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Staande modus | Ja |
| Maximale schermgrootte | 26,9 cm (10.6") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Tab M10 Plus 3rd Gen |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 183 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hoogte | 259 mm |
| Gewicht | 246 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |