Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Tab M10 Plus. Beeldschermdiagonaal: 26,9 cm (10.6"), Resolutie: 2000 x 1200 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 128 GB. Processorfamilie: Mediatek, Processormodel: Helio G80. Intern geheugen: 4 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 8 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 8 MP, Camera voorzijde. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 465 g. Inclusief besturingssysteem: Android 12. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Pixeldichtheid | 220 ppi |
| Beeldschermdiagonaal | 26,9 cm (10.6") |
| Resolutie | 2000 x 1200 Pixels |
| Touch screen type | Capacitief |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HD type | 2K |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 15:9 |
| Soort paneel | IPS |
| Processor | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processormodel | Helio G80 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2 GHz |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | eMCP |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 1 TB |
| Grafisch | |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Grafische adapter | Mali-G52 MP2 |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Vermogen luidsprekers | 1 W |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 1 |
| Camera | |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 8 MP |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 83° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 83° |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Navigatie | |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| GLONASS | Ja |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Design | |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Certificering | ErP Lot 3 RoHS |
| Kleurnaam | Storm Grey |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 12 |
| Locatie positie | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Technische details | |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 12 |
| Accu/Batterij | |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 14 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 7700 mAh |
| Standby tijd | 576 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 12 uur |
| Continue audio-afspeeltijd | 60 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 5 uur |
| Inclusief batterij | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 251,2 mm |
| Diepte | 158,8 mm |
| Hoogte | 7,45 mm |
| Gewicht | 465 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Tabletbehuizing inbegrepen | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | ErP Lot 3 RoHS |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processorfamilie | Mediatek |