Lenovo ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 Intel Core Ultra 7 265 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A400 Windows 11 Pro Workstation
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 30J50079UK
- EAN: 0199274502515
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2, Intel Core Ultra 7, 265, 32 GB, DDR5-SDRAM, 1 TB, Windows 11 Pro
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
P3 Ultra U7-265 32/1T RTX A400 |
30J50079UK | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- Videokaarten
- Computer monitoren
- Toetsenborden
- Internal solid-state drives
- Hoofdtelefoons/headsets
- Webcams
- Muizen
- Montagekits
-
Categorie: Videokaarten
-
Categorie: Videokaarten
-
Categorie: Videokaarten
-
Categorie: Videokaarten
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Montagekits
-
Categorie: Montagekits
Beschrijving
Lenovo ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2. Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 265. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 5600 MHz. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA RTX A400. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Netvoeding: 230 W. Type product: Workstation. Gewicht: 3,6 kg
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 265 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Processor aantal threads | 20 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 4 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA RTX A400 |
| Aantal discrete graphics adapters | 1 |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 2 |
| Technische details | |
| Type product | Workstation |
| Chipset moederbord | Intel W880 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Design | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Type product | Workstation |
| Chipset moederbord | Intel W880 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Energie | |
| Netvoeding | 230 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 87 mm |
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 202 mm |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |