Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 Intel Core 5 210H 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Alles-in-één-pc 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 12SA0074MB
- EAN: 0199273387250
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5, 68,6 cm (27"), Full HD, Intel Core 5, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5. Type product: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: Intel Core 5. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Soort paneel | IPS |
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Processor | |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 2) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
| Processormodel | 210H |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 12 MB |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,6 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,2 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Harde schijf | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Opslagmedia | |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC233-CG |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audiosysteem | HD |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,100 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| HDMI versie | 1.4/2.1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| BIOS wachtwoord | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kleurnaam | Luna grey |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| BIOS wachtwoord | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 135 W |
| Multimedia | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Ergonomie | |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 766 mm |
| Diepte verpakking | 229 mm |
| Hoogte verpakking | 570 mm |
| Gewicht verpakking | 10,9 kg |
| Breedte apparaat (met standaard) | 611,7 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 192 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 473,2 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7,1 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 766 mm |
| Diepte verpakking | 229 mm |
| Hoogte verpakking | 570 mm |
| Gewicht verpakking | 10,9 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Silver Registered ErP Lot 3 and Lot 7 GREENGUARD® RoHS / WEEE / REACH TÜV Rheinland® Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light TÜV Rheinland Ultra Low Noise |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Muisconnectiviteit | Draadloos |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Overige specificaties | |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |